OPINIE O NAS

O GABINECIE

Gabinet „Egomed” to wyjątkowe miejsce, gdzie przeprowadzane są najnowocześniejsze zabiegi              z zakresu medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy do gabinetu Egomed mieszczącego się w nowoczesnym biurowcu położonym w Świętochłowicach w dzielnicy Zgoda, 5 minut drogi od Drogowej Trasy Średnicowej. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się bezpłatny strzeżony parking do dyspozycji klientów. Komfortowo urządzony klimatyzowany gabinet i poczekalnia znajdują się na II piętrze.     


Każdy pacjent jest u nas traktowany indywidualnie. Leczenie dostosowujemy w taki sposób, aby skutecznie i bezpiecznie powstrzymać

i usunąć skutki upływającego czasu oraz poprawić drobne niedoskonałości urody. W trosce o pełny komfort i najwyższą jakość usług dbamy o to, by pacjent podczas zabiegów czuł się zrelaksowany i odprężony. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.


W naszym gabinecie oferujemy szeroki zakres zabiegów, co sprawia, że możemy dopasować nasze działania do wszystkich potrzeb pacjentów. Przeprowadzamy zabiegi zarówno na twarz jak i ciało, z których największą popularnością cieszą się zabiegi usuwania zmarszczek (BOTOX), wypełniania kwasem hialuronowym, mezoterapii, peelingi chemiczne, zabiegi osocza bogatopłytkowego, a także zabiegi usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wszystkie używane przez nas preparaty mają gwarancję najwyższej jakości oraz posiadają certyfikaty Medical Device klasy IIB/III. Świadczymy ponadto pełen zakres usług kosmetycznych takich jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, liposukcja ultradźwiękowa, wizaż, stylizacja paznokci, pielęgnacja brwi i rzęs, zabiegi podologiczne oraz wiele innych. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych usług są naszymi priorytemi.


Lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Izabela Rozmiłowska

 LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, NEUROLOG

Dr n. med Izabela Rozmiłowska

specjalista neurolog

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 

Od 2010 roku pracuję w Klinice i Katedrze Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, gdzie pracuję jako neurolog oraz prowadzę działalność naukową będą wykładowcą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.


W trakcie swojej pracy zawodowej ukończyłam m in. studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna dla lekarzy” w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Odbyte przeze mnie szkolenia i kursy pozwoliły mi na nabycie odpowiednich umiejętności do wykonywania zabiegów z zakresu iniekcji wypełniaczy, mezoterapii, peelingów, lipolizy iniekcyjnej, usuwania zmarszczek (botoks) oraz wielu innych. 

Oprócz działań estetycznych wykorzystuję toksynę botulinową w leczeniu pacjentów z migreną, dystonią, po udarch mózgu i urazach śródczaszkowych, a także chorych ze stwardnieniem rozsianym.


Jestem członkiem "Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging". Regularnie uczestniczę  w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Moją pasją jest moja praca, którą pragnę wykonywać na najwyższym poziomie z największym zaangażowaniem.